Málo času na život přehled

Málo času na život https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469825/bmid_malo-casu-na-zivot-T1h-469825.jpg 4 70 70

Libby Millerová byla vždy nenapravitelný optimista. Život si s námi však někdy krutě pohrává, a tak poté, co se její manželství rozpadá a ani doktoři nepřinášejí příliš optimistické zprávy, Libby poznává, že její růžové brýle byly spíš brýlemi slepeckými. Vše hází za hlavu a opouští svůj dosavadní život v Chicagu a zamíří přímo na slunné pláže Karibiku. Vstříc možná poslednímu dobrodružství. Ani sluncem zalité písky a azurové moře jí však nepomáhají uzavřít minulost a čelit budoucnosti. Každý den v tropickém ráji může být tím posledním. S pomocí svého bratra-dvojčete a s novým vztahem na obzoru se však dá postavit i osudu. Bude vše riskovat kvůli životu a lásce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Life and Other Near-Death Experiences , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Málo času na život. Přihlašte se a napište ho.

Ira13
06.04.2023 4 z 5

Takový běžný románek a nebýt tam tak často zmiňovaná R., dalo by se napsat i oddechový. Ano, Libby byla protivná na Toma, ale kdyby nebylo této dg., tak by bylo asi vše jinak.
Doporučuji nečíst, pokud máte nějakou hnusnou nemoc

werick
09.02.2023 4 z 5

Knížka se mi celkem dobře četla, občas byla i vtipná. Taková oddechovka

Kudlanka03
01.12.2022 2 z 5

(SPOILER) Kniha je o ženě Libby, která v sobě nese plno smutných věcí. Práce stojí za pendrek, manžel už brzy nebude manžel a do toho ty zdravotní problémy. Zdá se, že na posranýho i záchod spadne.
Jenže prý po každé noci přijde ráno. A tak se naše Libby dává dohromady napřed v Chicagu, potom si odjede k moři a tam se to začne dít. Ten život. To krásné a jednoduché žití.
Příběh plyne, není třeba přeskakovat.
Jen tento typ románu mi přijde nevytěžený. Na posledních třech stranách se pak dozvíme všechno najednou.
Libby mě popravdě sere už od začátku. Jak je na Toma tak hnusná.
Zato Silo, jak mu ve zkratce říkám mi sedl hned
Prostě milé čtení, které není špatné na jeden dva večery nebo na cestu na dovolenou.
Sice autorce nežeru ani slovo o tom jak to s tímto typem rakoviny bývá, ale budiž. Kniha snese všechno

Knižní novinky (27. týden)

01.07.2019

Kniha Málo času na život v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x