Malé černé a devět žen přehled

Malé černé a devět žen
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413137/bmid_male-cerne-a-devet-zen-ZEF-413137.jpg 4 139 139

VE STYLU FILMU LÁSKA NEBESKÁ Půvabný, vtipný a neodolatelně hravý román, vynalézavě propojující osudy devíti žen prostřednictvím jedněch malých černých, které každé z nich vstoupí do života a vnesou do něj podmanivé kouzlo. Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady. Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Metafora

Nine Women, One Dress , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malé černé a devět žen. Přihlašte se a napište ho.

maure
21.08.2023 3 z 5

Příjemná oddychovka, doporučila bych do vlaku nebo na dovolenou. Obecně žánru literatury pro ženy moc nefandím, ale autorka Malých černých zvládla udržet cukřík na uzdě, díky rozsahu a různým postavám nezabředává do zdlouhavých popisů a nenudí.

L.Helena
08.01.2022 4 z 5

Místy úsměvné, občas trošku nuda, ale celkově docela laskavé čtení o tom , jak jedny šaty ovlivní život několika lidí.

Mermaida
19.05.2021 3 z 5

Tohle bylo milé a čtivé - lehké a oddechové. Kdy jedny malé černé "koktejlky " putovaly mezi devíti ženami a tak nějak zlehka měnily "osud" (nejen těchto žen).
Měla jsem trochu obavy, že se budu ztrácet v nadměrném počtu postav, ale příběh do sebe hezky zapadl a udělal z něho příjemně "sladký" celek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malé černé a devět žen v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x