Malá medvedia knižka přehled

Malá medvedia knižka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184689/mala-medvedia-knizka-184689.jpg 4 14 14

Starý hundroš Nedveď a malý medvedík Miško nie sú obyčajné medvede - rozhodli sa, že budú bývať spolu. Úžasne si rozumejú, hlavne ak ide o maškrty.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Malá medvědí knížka

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malá medvedia knižka. Přihlašte se a napište ho.

Atlantis
26.12.2020 2 z 5

Malá medvědí knížka má označení "druhé čtení", tedy by mělo jít o příběhy pro druhou třídu základní školy. A to opravdu není pravda. Kniha je plná neologismů, stupidních slovních hříček a překomplikovaných příběhů, že jsem se nudil i já, člověk přes třicet. Pokud chcete vašeho druháčka naučit o volební základně, mimochodnících a emigrantech, doporučuji. Normální lidé, běžte dál.

Aninka36
27.11.2020 4 z 5

Hezká knížka o medvědech. Doporučuji.

FofrNožka
29.01.2018 3 z 5

Přečteno :-) Kluci medvědí poučili a já se naučila spoustu nových termínů, např. že předmět prodeje a prodávající nemohou být jedna osoba, tedy vlastně pardon medvěd. Jen si říkám, že to je kniha skoro trezorová (viz. medvědi jdou do voleb). Čtení pro dospělé i pro děti. A zamkněte ledničku, pokud k vám přijde na návštěvu malajský medvídek;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malá medvedia knižka v seznamech