Maigret váhá přehled

Maigret váhá https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531714/bmid_maigret-vaha-65c4defc7cd09.jpg 4 4 4

„Ne, nemyslím si, že jde o šílence,“ opakoval Maigret. V dopise doručeném na nábřeží Zlatníků se píše, že v nejbližší době zřejmě dojde k vraždě. Jeho pisatel sice nesdělí žádné další podrobnosti ani o sobě, ani o případné oběti, přesto však určitou stopu zanechá. Pátrání dovede komisaře Maigreta do přepychového bytu v luxusní čtvrti – do prostředí, jež je mu cizí a v němž se jen obtížně orientuje. Pravda se tu neříká už proto, že to zkrátka nepatří k bontonu. I tak se Maigretovi nakonec podaří vypátrat pachatele předem avizovaného mordu, jenomže za úplné vítězství to označit nelze. Nikdy se totiž nedočká kýženého zadostiučinění...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Maigret Hésite

Interpreti: Jan Vlasák

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Maigret váhá. Přihlašte se a napište ho.

mnohoknih
03.03.2024 audiokniha 4 z 5

Velice povedená detektivka, ačkoliv k vraždě dojde až na úplném závěru. Ale tou dobou už je nám všem jasné, kdo a proč bude vraždit. Jen zabránit se tomu nedalo. Jan Vlasák je Maigret jako vyšitý. Jeho hlas je přesně tak přemýšlivý, jak si asi Simenon u svého hrdiny představoval. Příběh je to krátký. 2 úklidy a máte poslechnuto.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Maigret váhá v seznamech

v dalších seznamech2x