Madagaskar bez cestovky aneb Kdo by se utíral? přehled

Madagaskar bez cestovky aneb Kdo by se utíral? https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462233/bmid_madagaskar-bez-cestovky-aneb-kdo-by-QGg-462233.jpg 4 5 5

Chtěli byste se na Madagaskar podívat a nevíte, co od toho čekat? Nebo sbíráte síly pro svoji velkou cestu a hodila by se vám trocha motivace? Anebo prostě rádi cestujete a chcete si čtením zkrátit čekání na nové zážitky? Pak jsem tuto knihu napsala právě pro vás! Podnikla jsem cestu, malinkou pro lidstvo, velkou pro mě. V rukou držíte přepsaný deník, který jsem si průběžně poctivě vedla. Vyprávím v něm o tom, jaké to je a co se taky může stát, když se docela líná a bláznivá blondýna z města rozhodne zničehonic vyjet do divočiny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Madagaskar bez cestovky aneb Kdo by se utíral?. Přihlašte se a napište ho.

ZůzaSomolka
21.01.2021 5 z 5

Normálně cestopisy nečtu, tak nemůžu srovnat, ale četlo se to svižně, kniha je plná neuvěřitelných zážitků (musím smeknout před hrdinkami knihy, na takové dobrodružství jsem asi velká bábovka) a měla jsem to přečtené jedním dechem. Člověk opravdu má pocit, že to zažil s nimi. Myslím si, že knížka může být i užitečná lidem, kteří podobnou cestu plánují, že zjistí, jak to chodí a nebudou muset zkušenosti a poučení získávat složitě vlastní zkušeností. A nakonec bych jen dodala, že kniha zase potvrzuje, že štěstí přeje tomu, kdo je o něm přesvědčen :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Madagaskar bez cestovky aneb Kdo by se utíral? v seznamech

Madagaskar

Autorovy knížky

2020  84%Madagaskar bez cestovky aneb Kdo by se utíral?