Lži z lásky přehled

Lži z lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501336/bmid_lzi-z-lasky-NI9-501336.jpeg 3 5 5

Tři hrdinky se ve třech romantických příbězích z vyšší společnosti potýkají s mnoha milostnými nesnázemi. Sofie je zamilovaná do neznámého mladíka, kterého každé ráno vídá při běhání. Když jej po nešťastné nehodě doprovodí do nemocnice, napadne ji vydávat se za jeho snoubenku. Mladík je však váženým baronem a Sofie se do svých lží zaplétá čím dál víc… Mladou módní návrhářku Sabrinu překvapí nečekaná žádost o ruku od barona Moritze. Přestože ho v tu chvíli odmítne, brzy si uvědomí, že ve skutečnosti Moritze miluje… Rebecca se po tragickém úmrtí svého bratra a jeho ženy stará o malou neteř. Když ji její partner nutí odcestovat na druhý konec světa, musí se Rebecca rozhodnout, po čem její srdce touží – do života jí totiž vstoupí sympatický, přitažlivý, avšak ženatý pan Martens… Sofie, Sabrina i Rebecca zjišťují, že cesta k vytouženému štěstí a lásce je klikatá a plná nečekaných nástrah. Zvítězí upřímný hlas srdce, nebo chladný rozum?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Sofie und die Liebeslügen, Denn Amors Pfeil trifft auch dein Herz, Rebecca und die Macht der Liebe

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lži z lásky. Přihlašte se a napište ho.

Bell@
26.06.2022 3 z 5

Jednoduchá romantická knížka, která má trochu příliš sladké konce, ale jako oddechové čtení je ideální :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lži z lásky v seznamech