Prozření přehled

Prozření
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192558/luxus-prozreni-4iG-192558.jpg 4 59 59

Luxus série

< 4. díl

Závěrečný díl série Luxus s názvem Prozření sleduje životy sester Hollandových, Elizabeth a Diany, jejich přítelkyně/sokyně Penelopy a Liny – služky, jíž se podařilo proniknout mezi newyorskou smetánku. Elizabeth začne postupně odhalovat tajemství smrti svého otce, která úzce souvisí s jejím současným manželem; Diana se vydá za Henrym, jenž se spolu s Teddym přihlásil do armády, a cestou za ním se dozví mnoho věcí o sobě samé; zhrzená Penelopa pokračuje ve svých intrikách; a Lina se touží provdat do vyšších kruhů… Bude jim přát štěstí? Čeká tyto dívky společenský pád, nebo jejich hvězda zazáří ještě jasněji?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , BB art

Splendor , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prozření. Přihlašte se a napište ho.

ramand
03.01.2021 3 z 5

skvela serie. Vsichni skoncili tak, jak si zaslouzili. Az na chudaka Henryho, ktery by si zaslouzil vlastni pokracovani, kde by se odpoutal od te male sotva zletile hledacce zazitku.

katallinka
31.10.2020 3 z 5

Konec série mě poměrně zklamal. Knížka byla opět čtivá, ale ten uspěchaný závěr.... navíc doslov bych úplně zrušila. Celkově mi pokazil příjemný dojem z celé série.

verunka93
15.05.2020 4 z 5

To jako opravdu takový konec? Dlouho jsem to rozdýchávala. Elizabeth si v tomto díle prošla opravdu pomalu až peklem a já jsem jí přála štěstí. Penelopa si takové ponížení podle mě zasloužila. Lině se bohužel nepodařilo utajit svoji minulost, ale aspoň už mohla žít společně se svou sestrou. Henry dospěl a postavil se všemu čelem, za to jsem si ho v tomto díle opravdu oblíbila. Ale chování Diany mě skutečně zmlamalo :(
I tak to byla skvělá série, která stojí za přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prozření v seznamech

v dalších seznamech1x