Lucy a hotýlek v Bretani přehled

Lucy a hotýlek v Bretani https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519814/bmid_lucy-a-hotylek-v-bretani-66047e071328a.jpg 4 55 55

Lucy, úspěšná hotelová manažerka z New Yorku, toho času bez práce kvůli podvodu, kterého se dopustil její bývalý šéf a partner, přijíždí do Bretaně převzít vedení malého stylového hotýlku. Jaké je její překvapení, když zjistí, že hotel byl naposledy v provozu po válce. Té první. Dokáže dát novou tvář nejen zchátralému hotýlku, ale i svému životu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Metafora

Lucy Checks In , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lucy a hotýlek v Bretani. Přihlašte se a napište ho.

pip11
04.05.2024 5 z 5

Až nad mé očekávání to byl velmi příjemný příběh, s moc krásným koncem. Četl se naprosto plynule a pohodově, hezky jsem si to užila.

kolacky
11.01.2024 5 z 5

To se mi to krásně četlo! Lucy/Lucie se vzpamatuje z facky od osudu tak skvěle, že se k téhle knížce určitě vrátím. A ten konec s děvčaty, radostná slzička!

Taky nesmím zapomenout na Napoleona Bonaparta!

Dámaskloboukem
04.01.2024 4 z 5

Docela pěkně se to četlo. Na hlavní hrdince oceňuji, ze to nebyla rozjivena - nactileta slečna, měla rada kočku Napoleona Bonaparta (ČV 24/1) a nakonec to tááak pěkně všechno dopadlo.

Zrádci krve, Věž a další knižní novinky (22. týden)

28.05.2023

Kniha Lucy a hotýlek v Bretani v seznamech