Vévodkyně přehled

Vévodkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405627/mid_vevodkyne-aXS-405627.jpg 4 223 223

Lilarie série

Samantha Rousseauová je docela obyčejná postgraduální studentka. Volný čas tráví se svými spolubydlícími, škudlí, aby vyšla s penězi, pečuje o svého nemocného otce a o zraněné dravce v univerzitním výzkumném středisku, kde pracuje, na vysoké škole přednáší ornitologii a opravuje písemky a testy svých znuděných svěřenců. Když do městečka přijedou dva členové královské rodiny z malé evropské země Lilarie a oznámí jí, že je poslední žijící příslušnicí tamního šlechtického rodu Rousseauových, Samanthin život se obrátí naruby. Chtě nechtě se musí rozhodnout, jestli přijme nejen titul vévodkyně, pozemky, nemovitosti i pohádkové bohatství, ale také odpovědnost, která k jejímu budoucímu postavení neodmyslitelně patří. A okouzlující korunní princ Alex jí rozhodování ani trochu neusnadňuje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Suddenly Royal , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vévodkyně. Přihlašte se a napište ho.

sidonka
27.01.2024 4 z 5

Milé romantické čtení, bavilo mě mnohem víc než Deníky princezny, přišlo mi to reálnější a ne tak přeslazené

Ferratka
06.11.2023 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tahle kniha ne mě působila neskutečně nudně. Asi nebudu moc romantická bytost a vrátím se k drsnějším příběhům.

jitka_dankova
11.06.2023 5 z 5

Poklidný princeznovský příběh bez nějakých zásadních zvratů. Pro někoho možná nudná knížka, pro mne však příběh, který jsem zrovna potřebovala. Opravdu poklidný, rozvážný. Jde o roztomilé čtení o obyčejné dívce, ze které se stane vévodkyně a její sžívání s její rolí na mne působilo překvapivě realisticky (přitom jde o smyšlenou zemi i příběh). Romantická linka v knížce je roztomilá, taková normální a vlastně mi ani nevadilo to celkové protahování, neboť mi přišlo, že na to má hrdinka prostě v té složité situaci právo a bylo to vcelku rozumné.
Jen škoda, že knihu už nejde sehnat v elektronické podobě, ráda bych ji měla i ve čtečce, myslím, že se k ní někdy ráda vrátím.

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Co uděláte, když má někdo problémy? Nakrmíte ho.

Je zvláštní, že když vás někdo přitahuje, všimnete si každé drobnosti.

Všechno dobré stojí za námahu.

Kniha Vévodkyně v seznamech

v Právě čtených5x