Lexikon zvířat od A do Z: Průvodce ZOO Praha 2006 přehled

Lexikon zvířat od A do Z: Průvodce ZOO Praha 2006 https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110866/lexikon-zvirat-od-a--110866.jpg 5 8 8

Polygraficky krásně vybavená publikace na kvalitním křídovém papíře, s kroužkovou vazbou, v šikovném formátu, který se vejde např. do kapsy u saka. Lexikon zvířat, neboli obrazový přehled zvířecích druhů, které zde chováme – encyklopedické informace o 526 druzích zvířat, 628 barevných fotografií a 70 kreseb, 2. rozšířené vydání. První vydání bylo Světovou asociací zoo a akvárií oceněno jako nejlepší průvodce po zoo za rok 2004.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lexikon zvířat od A do Z: Průvodce ZOO Praha 2006. Přihlašte se a napište ho.

Hoshi
24.02.2020 5 z 5

Jeden z mých suvenýrů ze Zoo Praha a jsem z něj nadšená. Lexikon obsahuje spoustu zajímavých informací nejen k obyvatelích, ale třeba i o expozicích. Bohužel není to kniha navždy, protože se zoo neustále mění, za nějaký čas budou některé informace v ní zastaralé. Ale i tak je to příjemné čtení, na kterém vás nejvíce zaujmou nádherné fotografie zvířat. A pokud se náhodou vydáte do pražské zoo a v expozicích neuvidíte toho či onoho obyvatele, tento lexikon vám jej přiblíží :) Je to taková pražská zoo do kapsy :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lexikon zvířat od A do Z: Průvodce ZOO Praha 2006 v seznamech