Lassie se vrací přehled

Lassie se vrací https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76114/mid_lassie-se-vraci-9Xw-76114.jpg 5 422 422

Nezaměstnanost a následná nouze donutí otce rodiny prodat čistokrevnou kolii, která je miláčkem a věrným přítelem jeho malého syna. Nesouhlas a vzdor dítěte není nic platný, ale psí věrnost, láska a odvaha hraničící s hrdinstvím se odhodlaně pustí do boje s nepřízní osudu.

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Práce

Lassie Come-Home , 1940

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lassie se vrací. Přihlašte se a napište ho.

Jirka92333
14.02.2024 5 z 5

Překrásná a smutná. Dobře se čte takže ji zkusím doporučit synovcům a neteřím do čtenářského deníku. Kdybych mohl dám hvězd i více.

Snílek1980
09.02.2024 5 z 5

Jedna z nejkrásnějších a zároveň nejsmutnějších knížek o zvířatech, jaké jsem kdy četla. I když je to už spousta let, ještě dneska na ni s láskou vzpomínám. Rozhodně ji doporučuji všem milovníkům psů. Věrnost, jakou v příběhu Lassie prokáže, vás zaručeně donutí ronit slzy. Protože tahle fenka se vrací domů a žádná překážka, která se jí postaví do cesty, jí v tom nemůže zabránit.

Zemlja
07.11.2023 4 z 5

Příběhy věrných zvířat vracejících se domů či hledajících pána mě spolehlivě dojímají. Navíc jsme měli kolii...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lassie se vrací v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech9x