Láska na prvý pohľad přehled

Láska na prvý pohľad
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179679/laska-na-prvy-pohlad-179679.jpg 4 83 83

o sa stane, keď sa odrazu vráti muž, ktorý odišiel z vášho života? Rachel a Ben tvorili nerozlučnú dvojicu, až kým sa ich priateľstvo nerozpadlo. Život šiel ďalej. Ben sa oženil, Rachel sa rozišla s dlhoročným priateľom. Je to už desať rokov, čo spolu hovorili naposledy, ale keď Rachel jedného daždivého dňa narazila na Bena, všetky tie roky, keď sa nevideli, sa akoby zázrakom stratili. V tej chvíli, keď ho opäť uvidela, Rachel pocítila, že ich staré priateľstvo znovu ožíva. A spolu s ním aj jej zlomené srdce, ktoré sa nikdy úplne nezacelilo. Veselý a zároveň srdcervúci príbeh vás chytí za srdce od ich prvého „Ahoj“.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Príroda

You had me at hello , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska na prvý pohľad. Přihlašte se a napište ho.

monushka
30.01.2021 4 z 5

Ačkoliv je příběh předvídatelný, moc se mi líbil. Střídání minulosti a přítomnosti se k této knize náramně hodí. Přesně takovou odlehčenou jednohubku jsem v těchto zimních dnech potřebovala.

janelka2
30.03.2019 4 z 5

Hezká knížka o lásce. Celkem jsem se i nasmála.

jitka7
19.09.2018 2 z 5

Nemohla jsem se do knihy začíst. Od začátku to směřovalo k tomu konci, který si každý hned domyslí. Knížka pro mě moc nudná, vůbec nic mě na ní nebavilo. Snad jen Ben. Rachel se mi vůbec nezamlouvala. Asi špatná konstalace hvězd.

Knižní novinky (20. - 27. 3.)

19.03.2014

Kniha Láska na prvý pohľad v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x