Lady Gaga - Hledání slávy přehled

Lady Gaga - Hledání slávy https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69778/lady-gaga-hledani-slavy-69778.jpg 4 16 16

Biografie mladé americké zpěvačky, která je nejzářivější hvězdou současné pop music. Kniha vypráví o prudkém vzestupu Stefani Germanottové a její přeměně v popovou hvězdu Lady Gaga. K triumfu jí pomohlo vytváření nespoutané image, přitažlivé hity a dráždivá představa bisexuality, díky níž se stala ikonou gayů. Je to příběh jedinečné osobnosti, která se stala slavnou vlastním přičiněním. Jako nadšená obdivovatelka Freddieho Mercuryho a Davida Bowieho nasála Lady Gaga esenci glamu osmdesátých let a znovu jej objevila pro digitální věk. Dosáhla komerčního úspěchu a příznivého přijetí u kritiky, vyrazila z obskurní klubové scény manhattanské čtvrti Lower East Side a krátce nato dosáhla celosvětové slávy. Je to příběh o jejím prudkém vzestupu ve hře o slávu vyprávěný s obdivem a současně s ostrým žurnalistickým pohledem. Paul Lester je autorem řady životopisů, napsal mj. knihy o hudebních skupinách Gang Of Four a Wire a o zpěvačce Pink. Přispívá do mnoha časopisů a také do listů Guardian a Sunday Times.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lady Gaga - Hledání slávy. Přihlašte se a napište ho.

LucyBrand
15.07.2017 5 z 5

Knihu jsem si koupila ne jen proto, že Lady Gagy je úžasná zpěvačka ale také proto, jak ona vidí všechno jinýma očima. Tato kniha je vhodnou oddychovou knihou na pláž. Gaga je fakt skvělá umělkyně i s velkým srdcem, za to že pomáhá gayům a utiskovaným lidem. Kniha se mi osobně líbila a dobře se čte.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lady Gaga - Hledání slávy v seznamech

v Právě čtených2x