Kubík a autíčko přehled

Kubík a autíčko
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463311/bmid_kubik-a-auticko-bf2-463311.jpg 4 12 12

Kolik dobrodružství se dá asi zažít s jedním malým autíčkem? Kubíček o tom ví své… Kubík je šikovný kluk, který má rád legraci a občas trochu lumpačí. Když ho omrzí hraní s jeho sestřičkou Lucinkou, vydá se s autíčkem na napínavou cestu plnou úžasných setkání a neočekávaných překvapení. Chtěli byste se dozvědět, koho na svém výletě potká a za kým se nakonec rád vrátí domů? Stačí se pustit do čtení!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kubík a autíčko. Přihlašte se a napište ho.

Antoniak
15.01.2024 5 z 5

Je to dobrá knížka pro prvňáčky.

Krizovakri
22.08.2022 4 z 5

V jednoduchosti je síla, na což sází i tato kniha. Neplyne z ní žádné poučení či vyšší záměr, ale mám vše, co kluky zaujme. Chlapeček jede v autě a potká spousty jiných dopravních prostředků.

lucakuca
15.03.2021 4 z 5

Klučičí čtení. A tady se nám zrodí budoucí milovníci Autosalonu, Top Gearu či odběratelé Auto Moto Revue :-) Kubík zažije setkání s MHD mašinama, drsným bagrem, letitým traktorem a pokračuje to dál. :-) Za každým rohem na ně číhá další neuvěřitelný dopravní týpek. Ale hlavní je, že doma je doma :-) :-).

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Kniha Kubík a autíčko v seznamech

v dalších seznamech1x