Kuba nechce spát přehled

Kuba nechce spát https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518033/bmid_kuba-nechce-spat-Lve-518033.jpg 4 30 30

Pokračování příběhu malého Kuby, který nechtěl číst. Novinka od Petry Braunové. V první třídě Kuba nechtěl číst, psát ani počítat, ale díky skvělému nápadu paní učitelky ho škola začala bavit. Co se to však s Kubou děje teď? Kuba by ve dne jen spal a spal, jako by z něj každou noc kdosi vysál veškerou energii. A taky že ano! Jenže tenhle upír má naprosto nečekanou podobu…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kuba nechce spát. Přihlašte se a napište ho.

Hoblinka
07.10.2023 5 z 5

Moc pěkné. Škoda, že na puberťáky už to neplatí.

gretl74
27.01.2021 3 z 5

Naší dcerku tedy moc nezaujalo. Možná je to tím, že hlavní hrdina není ani drak, ani víla, ani jednorožec, ale třeba taky tím, že knížka se dost táhne. Děje pomálu, zato na každé druhé straně ospalý Kuba a ustaraní rodiče. Ponaučení mi nepřišlo ani tolik skryté, jako spíš dost agresivně z knížky vystupující - ve stylu "kniha dobrý, počítač špatný". Ema a kouzelná kniha se nám líbila mnohem víc.

m.zirhut
08.09.2020 5 z 5

Výborná kniha s neobvyklým námětem. Četl jsem dětem ve věku 5, 7 a 9let a zaujalo to všechny včetně mě.
Spoiler: Jen mi bylo na konci trochu líto kluka z 2.B, kvůli kterému jeho družstvo prohrálo zimní olympiádu. Ve skutečnosti by bylo šťastnější, udělat závod třeba formou štafety, ale to by zase Kuba nemohl tak zazářit. Jinak mi ale kniha přišla napsaná velice citlivě a s pochopením.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kuba nechce spát v seznamech

v dalších seznamech3x