Kto bude plakať, keď umrieš? přehled

Kto bude plakať, keď umrieš? https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413963/bmid_kto-bude-plakat-ked-umries-HR8-413963.jpg 4 181 181

Kniha predstavuje prameň múdrosti a životných právd, ktoré výrazne obohatia kvalitu vášho osobného aj duchovného života. Vznikla ako odpoveď na žiadosti čitateľov o zhrnutie základných princípov a spôsobov, ako byť úspešný v zamestnaní a zároveň dosiahnuť harmonický a šťastný život. Kniha ponúka 101 lekcií s praktickými návodmi, ako si osvojiť filozofiu úprimnosti, zdvorilé odmietnutie a návyk konať; ako sa tešiť z úsilia, nie iba z odmeny; ako sa naučiť stíšiť; ako správne oceniť peniaze, bohatstvo a hojnosť; ako žiť dobrodružne a napriek tomu sa sústrediť na to, čo je dôležité; ako si založiť účet lásky… a mnoho ďalších.... celý text

Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Eastone Books

Who Will Cry When You Die: Life Lessons from the Monk Who Sold His Ferrari , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kto bude plakať, keď umrieš?. Přihlašte se a napište ho.

Kampal
21.01.2024 4 z 5

Výborná kniha.

Filomena1961
02.05.2023 5 z 5

Perfektní kniha, která ve svých krátkých lekcích nám ukazuje, jak žít lépe, spokojeněji, šťastněji a je to jen na našem rozhodnutí. Velice zdařilý způsob zpracování nás vede k zamyšlení nad tím jaký vedeme život a co sami můžeme změnit. Poutavé čtení. Doporučuji.

Lucckah
26.02.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a doporučuji přečíst :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Vaše děti nejsou vašimi dětmi. Jsou syny a dcerami touhy Života po sobě samém. - Chalil Džibrán

Kniha Kto bude plakať, keď umrieš? v seznamech

v Právě čtených15x
v dalších seznamech2x