Kruté požehnání přehled

Kruté požehnání
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509752/bmid_krute-pozehnani-QKL-509752.jpeg 4 108 108

Poslední Finestra série

Tři svatby. Tři pohřby. A trojnásobná vdova s děsivým prokletím. Alessu vybrali bohové, aby chránila svůj lid. Do vínku však dostala krutý dar, který celou situaci komplikuje. K dosažení moci k sobě totiž potřebuje partnera s magickým nadáním, jehož sílu by mohla čerpat a násobit. Naneštěstí však své potenciální partnery nemilosrdně zabíjí pouhým dotykem. A dokud nepotká toho správného společníka, bude je zabíjet dál. Jak ale zjistí, kdo je ten pravý, když se ho nemůže ani letmo dotknout? Ve svých osmnácti letech se Alessa stává už potřetí vdovou. A lidu dochází trpělivost. Zatímco za branami Citadely doutná povstání, její vlastní vojáci se obrátí proti ní. Zoufalá Alessa ve strachu o život přinutí neochotného pouličního vyvrhele Danteho, aby se stal jejím osobním strážcem. Dante však skrývá svá vlastní nebezpečná tajemství. Mohl by být tím, kdo Alesse pomůže ovládnout její dar? Nebo se naopak stane její zkázou?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Host

This Vicious Grace , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kruté požehnání. Přihlašte se a napište ho.

CarolineAn
09.05.2024 2 z 5

Popravdě ani nevím. Knihu jsem si koupila k vůli tomu, že se mě líbila obálka a příběh na anotaci nevypadal špatně, ale......asi mě to nějak nesedlo. Svět sice byl zajímavý, lidé, kteří získaly magii aby spolu s vyvolenou zachránili ostrov, ale prostě.....100 stránek přečtených a pořád mě to nějak nudilo a ani hrdinka mi nic nedala....taková nemastná, neslaná. A to ani nemluvím o milostné lince, kde je chlap do kterého se má hrdinka zabouchnout typický typ paskvilu Sarah J. Maasovy, což je vážně čtení na můj vkus tuctový. Zatím nedočteno a asi to nikdy dočítat nebudu.

Anor505
20.04.2024 5 z 5

A mně se knížka líbila. Příběh byl celkem přímočarý, atmosféra středomořská, svět nebyl komplikovaný a hlavní i vedlejší postavy byly sympatické.
Romantická linka mi tady vyloženě sedla. Alessa i Dante byli hrozně fajn a moc se mi líbily jejich rozhovory plné sarkasmu.
Knížka se moc hezky četla a stránky mi pod rukama jen letěly. Doufám, že druhý díl vyjde co nejdřív. =)

Teea
18.04.2024 3 z 5

Nic moc, na knihu jsem se těšila, ale tohle bylo celkem zklamání.
Druhý díl si asi přečtu, doufejme, že bude lepší.
Kniha ke spíše odpočinkové čtení, nic náročného.

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Kruté požehnání v seznamech

v Právě čtených3x