Krotitel splašených myšlenek přehled

Krotitel splašených myšlenek https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504845/bmid_krotitel-splasenych-myslenek-Bmm-504845.jpg 4 41 41

Populární bavič a jeho vzpomínky na nespočet způsobů. Jeho nadhled je nakažlivý a jeho humor míří vždy přesně. Na bránici! Bavič a moderátor Karel Šíp se opět vydal do pestrého světa vlastních zážitků a svěřil papíru ty nejzajímavější z nich. Zábavné monology, dialogy, perličky ze zákulisí, životní moudra i vzpomínky na herecké kolegy – toho všeho si užijete plnými doušky. Naskočte na vlnu dobré nálady a nechte starosti odplynout s pohodovým vyprávěním, které vám zaručeně vyčaruje úsměv na tváři!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krotitel splašených myšlenek. Přihlašte se a napište ho.

ivetka859
30.03.2024 3 z 5

Druhá knížka od K. Š., opět dárek pro babičku. V porovnání o kus horší, jak tématy, tak vyjadřováním. Měla jsem pocit, že najednou je tu velká snaha šokovat, možná to způsobuje silná konzervativnost vůči velkým sociálním tématům, ať už víře, pohlaví, anglicismům apod. Jak kdyby se z českého baviče několika dekád stával zapšklý dědek.
Ale ať nekřivdím, jsou tu i kapitoly o textařině a muzikantech v českém rybníčku, ty jsou takovým milým vyprávěním z dob mládí, ty se mi líbily.
Na nějakou další Šípovu knížku ale nalákaná nejsem.

stejsdan
17.11.2023 5 z 5

Zábavné čtení, pan Šíp má druh humoru, který se mi líbí a baví mě. Knížka se dobře čte a navíc ji krásně doplňují ilustrace pana Slívy na začátku každé kapitoly.

Markéta4321
08.10.2023 5 z 5

Výborná knížka plná inteligentního humoru. Chvílemi jsem se smála i nahlas (a to i v MHD :-) ). Při popisech věcí z hudební branže jsem si vzala k ruce mobil a googlila si skladby o kterých byla řeč. Musím říc že písničky jako Kakaová nebo Valí se kámen ze skály pro mě byli novinkou. Vřele doporučuji.

Nejprodávanější knihy minulého týdne (51.)

29.12.2022

Kniha Krotitel splašených myšlenek v seznamech

v Právě čtených2x

Karel Šíp