Zrada temného elfa přehled

Zrada temného elfa https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212342/mid_zrada-temneho-elfa-212342.jpg 4 294 294

Křišťály moci série

Vítejte v Mianthilii, čarovné zemi elfů! Síly dobra a zla stojí proti sobě! Temní a Bílí elfové se dávají do boje o sedm křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrada temného elfa. Přihlašte se a napište ho.

Tajedna
18.01.2022 5 z 5

Četla jsem to jako malá, když mi bylo 11 nebo 12. Do téhle chvíle jsem knihy a čtení obecně nesnášela, teď to miluju. Díky téhle tetralogii.

Myslím, kdybych se k tomu teď vrátila, tak už bych z toho tak unešená nebyla, přeci jen, už jsem toho trochu přečetla. Ale navždycky to zůstane v mém srdíčku, jako má první, a svým způsobem nejlepší, kniha.

Ronnie37
20.08.2021 5 z 5

Úžasný :3 Před pár lety jsem tuhle knížku dostala jako dárek a byla jedna z prvních které jsem kdy měla. Díky ní jsem si tak oblíbila fantasy knihy a řekla bych že i čtení celkově. Dnes jsem na ni v knihovně znova narazila a čtu tuhle sérii znova. A zase mě to mega baví :33 Kromě sexy elfů je super samozřejmě i děj, žeo :))

Jaklová.katka
10.07.2021 5 z 5

Mám ráda fantasy a Michaela píše opravdu poutavě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrada temného elfa v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech7x