Kremnickí permoníci přehled

Kremnickí permoníci https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327470/bmid_kremnicki-permonici-BU1-327470.jpg 5 4 4

Život baníckych škriatkov pod vrchmi Kremnice je plný neočakávaných udalostí. Permoník Matúš, sa nestačí čudovať. Napriek tomu, že bane sú už dávno opustené, vládca Veľký Permon je stále na pozore. Okrem podzemia totiž musí rovnako dobre strážiť mincovňu. Veky-vekov sa v nej nepretržite razia okrúhlučké mince a nejeden zloduch si na ne brúsi zuby. Súčasťou knihy je aj pexeso.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kremnickí permoníci. Přihlašte se a napište ho.

marhoul
02.08.2022 5 z 5

Hezká knížka pro dětičky, která je, kromě pohádek ověnčena reálnými informacemi z magického, kremnického kraje, čili může být vhodným doplňkem průvodce. Našim dětem se moc líbila. Krásné ilustrace. Zakoupeno v infocentru v Banské Štiavnici, jelikož v Kremnici byla vyprodaná. Díl "Štiavnickí permoníci" byl naopak zakoupen v Kremnici, v Štiavnickém infocentru byl vyprodán. :))) Naštěstí jsou obě krásná města nedaleko od sebe. Obě knížky jsou ozdobou dětské knihovny. Vhodné nejen pro slovenské čtenáře, ale i pro děti české, které s rodinou jezdí poznávat krásy Slovenska. V knížkách je i pexeso. ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kremnickí permoníci v seznamech