Kratší než vzdech přehled

Kratší než vzdech https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90987/bmid_kratsi-nez-vzdech-Aeo-90987.jpg 5 50 50

Vzpomínky na poslední týdny životy jejího manžela, charizmatického herce Gerarda Philipe, kterou Anne vydala čtyři roky po Gérardově úmrtí a která zapůsobila jako literární senzace. Vzpomínala v ní na společný život ukončený zákeřnou chorobou. 3.vydání

Literatura světová Novely
Vydáno: , Odeon

Le Temps d'un soupir , 1963

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kratší než vzdech. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
26.08.2023 5 z 5

Rozumím autorčině potřebě vypsat se ze smutku či zoufalství, protože o některých věcech se s ostaními mluvit nedá. Nepochopili by, protože to nezažili.

SSTknihy
07.06.2023 5 z 5

Neuvěřitelně krásné, francouzsky poetické, ale krutě smutné vyznání jedné velké lásky. Anne dokázala s neuvěřitelnou silou prožít poslední týdny života svého muže tak, aniž by on tušil, že jsou poslední. S láskou vzpomíná na jejich společný život, ale nebojí se čtenáři otevřít i pohled do své duše, osamělosti a stesku. Oč tenčí je kniha svým rozsahem, o to silnější je svým obsahem.

Arbenin
12.01.2023 3 z 5

Velmi niterné lyrické vzpomínky na poslední dny před manželovým (herec Gerarde Philipe) skonem. Nesedne to každému, ale svůj půvab to má

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kratší než vzdech v seznamech

v Právě čtených1x