Arizona přehled

Arizona https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212839/mid_arizona-212839.jpg 4 298 298

Krásní mrtví série

Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých? Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Arizona. Přihlašte se a napište ho.

Jaehyun
22.10.2023 5 z 5

Tak jsem si dala z nostalgie po 10-11 letech rereading i druhého dílu.

Přišel mi o kus lepší než první, ale dialogy stále stály za prd. Darina je stejně otravná jako v prvním díle, zajímá ji jen Phoenix a to, jak se dostat za ním do Foxtonu. Navíc si hraje na paní důležitou a nikým nepochopenou chudinku. Každého hned bez rozmyslu odpalkuje, ať už Logana nebo svoje rodiče. Přitom by tak hnusná vůbec nemusela být.

Je to celkem jednoduchá knížka, čtivě napsána a za chvilku ji máte přečtenou. Jako teenager jsem ji měla ráda, teď bych ji však dala stejné hodnocení jako prvnímu dílu, což je 2,5/5. Nechávám však hodnocení, které jsem ji dala v době kdy jsem ji četla poprvé.

OvesaCZ
09.05.2021 5 z 5

Knížka je skvělá. Jen doporučuji. Za mě je o malinko lepší než první díl

knihomolka27
06.08.2020 2 z 5

Knížka je opravdu hodně nudná...hodně jsem přeskakovala , a stejně jsem o nic nepřišla.

Darina je tady ještě nesnesitelnější a hloupější než normálně, vadí mi jak se chová k Loganovi.....a pak se husa jedna hloupá strašně diví, že je na ní naštvanej, když mu řekne, že pro ní totálně nic neznamená.

Láska k Phoenixovi je strašně otravná, neuvěřitelná a přehnaně sladkobolná.

Žádnou postavu jsem si tady neoblíbila

A taky nechápu proč vždycky autorka zabije na konci vraha, to by nestačilo ho šoupnout do basy?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Arizona v seznamech

v Právě čtených5x