Šest dnů Kondora přehled

Šest dnů Kondora https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58891/bmid_sest-dnu-kondora-dWl-58891.jpg 4 137 137

Kondor série

Drama šestidenního boje o život, které prožije jeden z řadových mladých pracovníků CIA ve Washingtonu, té největší jednotky v rozsáhlé zpravodajské síti Spojených států, jejíž činnost zahrnuje široké spektrum od špionáže přes technický výzkum a financování zahraničních politických skupin až po všední, úmorné třídění informací z celého světa.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Svoboda

Six days of the Condor , 1974

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šest dnů Kondora. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
11.05.2023 4 z 5

Předloha slavného filmu se mi líbila. Skvělý námět z prostředí amerických výzvědných, policejních a zahraničních služeb na svou dobu moc pěkně zpracovaný. Četl jsem poprvé, film jsem zhlédl mnohokrát - mám ho na DVD. Nebudu srovnávat - kdyby nebylo knihy - nebyl by scénář a potom film.

Didi71
04.08.2022 1 z 5

Pro mě celkem nuda...

Jack Bauer
19.02.2022 5 z 5

V mládí jsem film pod názvem Tři dny kondora velmi miloval a kniha je jako vždy mnohem lepší, i na druhé čtení se mě velmi líbila a určitě si ji přečtu i potřetí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šest dnů Kondora v seznamech

v Právě čtených1x