Kocour a mops přehled

Kocour a mops
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513504/bmid_kocour-a-mops-EN0-513504.jpg 4 6 6

Ilustrátor této knížky si žil svůj klidný a nudný život, dokud mu do života nevstoupil původně toulavý kocour Baron a mops Bublina. Baron je správná kočka - všechno ví nejlíp, myslí si, že mu všichni musejí sloužit, a nebojí se to dávat patřičně najevo. Bublina je naproti tomu klasický mops - moc rozumu nepobral, ale dohání to svou roztomilostí a zápalem pro věc. Pobavte se s tímto komiksem jejich veselými příběhy i každodenními legráckami a zažijte, jaké to je, když se v jedné domácnosti potkají dva nevyzpytatelné živly - kocour a mops.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

I like that you don’t like what I do, but can do nothing about it , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kocour a mops. Přihlašte se a napište ho.

lucakuca
23.06.2023 4 z 5

A proč ne? Vtipné, k pláči, k zulíbání pravdivé. Zajímavý komiks o domácích mazlíčcích.
Rozhovor koček:
"To je ale tlusťoch! Zbytečně promarněný život."
"Moje řeč. Kočka, co si nedosáhne na zadek, je skoro stejně zbytečná jako lidi."

Davidin
03.04.2023 5 z 5

Jedná se o soubor skečů (v závěrečných bonusech je i komiks). Aby některé skeče člověk plně ocenil, nejspíš bude nutné mít i osobní zkušenost s péčí o kočku nebo mopse(?). Mě totiž nejvíce pobavilo vzpomínání a přirovnávání k podobným situacím, na něž odkazuje samotný autor, zato třeba kolegyně, která doma nemá dané mazlíčky, nebyla schopná pochopit v čem ten vtip spočívá... A jak jí to mám jako vysvětlit?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kocour a mops v seznamech

pro děti od 5 let

Autorovy knížky