Kočka se špatnou povahou přehled

Kočka se špatnou povahou
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212174/mid_kocka-se-spatnou-povahou-212174.jpg 4 16 16

Proč si vlastně člověk pořídí zvířecího mazlíčka? Většinou ze sobeckých důvodů: Aby se necítil osamělý, aby ho doma někdo čekal, aby měl s kým chodit na procházky, aby se měl o koho starat, aby měl někoho, s kým si může promluvit... Důvodů je spousta.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočka se špatnou povahou. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
09.09.2023 4 z 5

Soužití s papírovou kočkou očima paní Formáčkové. Úsměvné odpočinkové čtení .

Aranel15
07.10.2020 2 z 5

Nejsem úplně milovník koček, ale tyhle dvě jsou krásné. Nikdy bych však nepodřídila kočce celý svůj život a neplnila vše, co jí na očích vidím. Věřím, že někteří lidé knihu ocení, ale já byla pořád v údivu, co všechno byla chovatelka schopná pro kočku udělat.

alnahu
06.12.2018 5 z 5

Další z velmi čtivých knížek o domácích zvířátkách-tentokrát o perských kočkách. Žena ,která vypráví v knize o soužití s perskými kočkami a retrívrem ,začínala nejdříve rybičkami, které dostala do opatrování od kamarádky. A jak to dopadlo? Přesně jako u nás ,když jsem dětem odsouhlasila rybičky ,tak jsme jednou přišli domů akvárko bylo prázdné-rybičky spáchaly hromadnou sebevraždu, tak jako ty v tomto příběhu. U nás jsme skončili u morčete ,které se mělo královsky. V příběhu si pořídí rodina perskou kočku ,potom psa a koťátko. Humorně vyprávěný příběh soužití rodiny se zvířátky se mi četl velmi dobře. V knize najdeme i fotografie zmíněných zvířátek.
Moudra o kočkách
Kočku -vychovávat nemůžete.
Kočka není falešná-jak se říká.
Kočky mají vkus.
Kočka se nikdy zbytečně netrápí.
Kočka nás naučí větší toleranci-
Kočka je šelma.
Kočce nikdy pořádně neporozumíte.
Kočka je polyglot-domluví se úplně s každým.
Kočka je kamarádka. Kočka vás podrží a bude vaším psychologem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kočka se špatnou povahou v seznamech

v dalších seznamech1x