Harry Potter - Hrdinovia a tí druhí přehled

Harry Potter - Hrdinovia a tí druhí https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317617/bmid_harry-potter-hrdinovia-a-ti-druhi-HBY-317617.jpg 5 124 124

Vo svete Harryho Pottera sa vyskytuje množstvo zaujímavých postáv – nielen Harry, Ron a Hermiona, Dumbledore, Hagrid či stúpenci Lorda Voldemorta smrťožrúti, ale aj mnoho iných. Niektoré sú milé, iné naháňajú strach. Kniha Harry Potter: Hrdinovia a tí druhí podrobne opisuje, ako sa hrdinovia najobľúbenejšej čarodejníckej série dostali na filmové plátno. Jej súčasťou sú plagáty všetkých členov Fénixovho rádu a najznámejších smrťožrútov, ale aj brožúrka o smrťožrútskych maskách. Toto je posledná publikácia zberateľskej edície - ku knihám Tvory a netvory a Magické miesta – o filmovej sérii Harry Potter a nesmie chýbať v zbierke žiadneho fanúšika Harryho Pottera!... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Slovart (SK)

Harry Potter: Character Valut , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Potter - Hrdinovia a tí druhí. Přihlašte se a napište ho.

LittleK
05.01.2024 4 z 5

Díl HP Rekvizity a artefakty nastavil laťku opravdu vysoko. U tohoto jsem musela odebrat jednu hvězdičku, protože kniha tak úplně nesplnila má očekávání, byť obsahovala také spoustu zajímavostí a pikošek z natáčení. Doufala jsem ve větší rozvedení historie jednotlivých postav, navzdory tomu jsem se nemohla odtrhnout a formát knihy, na který jsem byla zvyklá již z předchozího dílu, mě nepřestává bavit.

LuckaDea
20.01.2023 5 z 5

Vzhledem k tomu, že mám ráda knihy i filmy ze světa Harryho Pottera, byla i tato kniha na mém seznamu knih, které si k základní sérii musím pořídit. Panoptikum postav je o tom, jak se postavy z knih ztvárnily ve filmové podobě. U každé postavy je povídání o hercích, kteří postavu ztvárnili a nechybí ani pár jejich komentářů k natáčení. Kniha dále obsahuje informace o tom, co bylo potřeba vyrobit, ušít a doplnit ke každé postavě tak, aby co nejvíce odpovídala popisu v knihách. Je to skvělá "encyklopedie postav". Celou knihu doplňuje velké množství fotek a skic.

pakoshka
29.01.2022 5 z 5

Už pár let vždycky po Vánocích doplňuju Harryho. Několikery Vánoce mi zabraly knihy v angličtině a taky mám ráda tyhle bichle plný fotek, obrázků a zajímavostí. Dávkovala jsem si ji a vydržela mi skoro měsíc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Harry Potter - Hrdinovia a tí druhí v seznamech

v Právě čtených4x