Harry Potter - Filmové čary přehled

Harry Potter - Filmové čary https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317619/bmid_harry-potter-filmove-cary-3SD-317619.jpg 5 316 316

Úplne nové a kompletné vydanie v slovenčine, doplnené o film Dary smrti. Ponorte sa do sveta veľkolepých filmov o Harrym Potterovi a dozviete sa, prečo sa ľadové sochy na Vianočnom plese neroztopili; kde sa v skutočnosti „razia“ galleóny, sikle a knuty; ako prinútili hipogrifa spolupracovať s hercami; čo slúžilo ako inšpirácia pri Rokfortskom hrade; prečo sa dementori pohybujú tak, ako sa pohybujú, a omnoho viac. Kniha vznikla v spolupráci s filmovým štábom a hercami, ktorí preniesli obľúbené príbehy J. K. Rowlingovej na strieborné plátno. Navyše obsahuje množstvo doplnkového materiálu a verné reprodukcie rekvizít z filmov. Tento výnimočný zberateľský exemplár ponúka jedinečný pohľad na svet Harryho Pottera a na prácu talentovanej skupiny muklov, ktorí o ňom vytvorili čarovné filmy. Žáner - unisex.... celý text

Fantasy Obrazové publikace Umění
Vydáno: , Slovart (SK)

Harry Potter: Film Wizardry , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Potter - Filmové čary. Přihlašte se a napište ho.

markinho962
14.08.2023 5 z 5

Tak tohle je top! Zpracování působí jako že světa HP!!

LuckaDea
20.01.2023 5 z 5

Nádherně zpracovaná kniha o filmech ze světa Harryho Pottera. Kniha obsahuje plno zajímavých informací, fotek i papírových rekvizit z filmů.

Khazara
17.01.2023 2 z 5

Nic zvláštního jsem se nedočetla (mám přečtení knížky i zkouknuté filmy). Přílohy jsou v angličtině, což asi nepotěší každého.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Harry Potter - Filmové čary v seznamech

v Právě čtených12x