Kniha neobyčejných kouzel přehled

Kniha neobyčejných kouzel https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356163/bmid_kniha-neobycejnych-kouzel-4h2-356163.jpeg 5 2 2

Svět je plný kouzel. Někdy těch tajuplných, jindy až jednoduše obyčejných. Všechna ale mají jedno společné. Neuvěřitelně fungují a může je zažít každý z nás. Nepotřebujeme k tomu ani do kouzelné země, ani pomoc mocných čarodějů. Stačí vnímat svět kolem nás, objevovat jej a chtít něco změnit… V knize si přečtete příběh Lucy, která se ničím neliší od tisíce dalších kluků a holek. Jednoho dne však objeví na půdě starou Knihu kouzel. Spolu s Lucy zažijete dobrodružství a objevíte kouzla ze starobylé knihy, například: * jak přičarovat kamarády, * jak vykouzlit mamince úsměv, * jak si vyrobit sluneční kapky pro lepší náladu, * jak zvládnout zkoušku, * jak se zbavit strachu. O autorech: Kamila a Petr Kopsovi napsali bestsellerovou tygří trilogii, kterou tvoří knihy Tygr dělá uáá uáá, Jak se krotí tygr a Jak se domluvit s tygrem. Velmi jednoduchým a osobitým způsobem v ní seznamují dospělé s dětským světem a učí je dětem porozumět. V ČR a v zahraničí jsou známí jako autoři metody Životních map® (mimo ČR pod názvem Kops Method®).... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha neobyčejných kouzel. Přihlašte se a napište ho.

magdalena0650
26.06.2019 5 z 5

Dětská knížka, četla jsem, jestli ji mám dát dceři. Hezky napsaná pro mladší školáky, takové kouzlení - nekouzlení; jak pracovat se sebou a jak si udělat svět lepší. Včetně hezky vymyšlené výroby kouzelné hůlky.

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Kniha Kniha neobyčejných kouzel v seznamech

Autoři knihy

Kamila Kopsová