Klub prvých manželiek přehled

Klub prvých manželiek https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222420/klub-prvych-manzeliek-5us-222420.jpg 4 54 54

Tri verné priateľky, nežná a krehká Anie, prostoreká a moletná Brenda a kedysi obletovaná herečka Elisa sú osudom podobne poznačené. Všetky tri musia prehltnúť horkú pilulku – totiž, manželia ich opustili. Spoločne sa rozhodnú, že to tak nenechajú a pomstia sa. Medzitým si nájdu všetky tri nových priateľov, zamilujú sa a prežívajú pocit šťastia. Navyše sa na prekvapenie hrdiniek dostaví aj pocit zadosťučinenia. Uvedomia si, že i zrelá žena môže mať úspech.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The First Wives Club , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klub prvých manželiek. Přihlašte se a napište ho.

Marla
25.02.2024 5 z 5

Nesrovnávat s filmem! Film je komedie jak se patří, kdežto kniha je spíše svižné psychologické drama s komediálními prvky. Moc hezky se čte, o čemž svědčí, že to čtu již poněkolikáté.

Nofar197
16.12.2022 4 z 5

jaja1989 : Film je natočený jako komedie, zatímco kniha je tvrde drama, kde nechybí ani drogy, alkohol, domácí násilí....... Líbilo se mi oboje, ale je třeba je od sebe oddělovat.

Nofar197
16.12.2022 4 z 5

Tleskám hlavním protagonistkam, jak s těmi zmetky zametly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klub prvých manželiek v seznamech

zfilmováno

Olivia Goldsmith