Klíč k českým golfovým hřištím 1 přehled

Klíč k českým golfovým hřištím 1
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151219/klic-k-ceskym-golfovym-hristim-1-151219.jpg 5 1 1

Opravdová golfová lahůdka. První původní česká kniha o českém golfu. Vznikla ve spolupráci s našimi profesionálními golfovými trenéry. Původní informace, které obsahuje, nenajdete v žádné jiné knize, encyklopedii, ročence ani časopise. Trenéři, kteří budou vašimi průvodci, důvěrně znají jednotlivá golfová hřiště a v prvním dílu vám poradí, jak nejlépe zahrát devět z nich. Některé z rad patří dokonce mezi trumfy, jaké se nikdy neprozrazují. Ale před mým argumentem, že tím významně přispějí k rozvoji českého golfu a zapíší se nesmazatelně do jeho dějin, nakonec kapitulovali i ti neoblomní. A prozradili! Jejich um, postřehy a nápady vám pomohou nejen při první hře na cizím hřišti, ale poodhalí vám dosud nepoznané taje hřišť, která už „umíte“. Zároveň se seznámíte s golfovým životopisem devíti českých profesionálních trenérů, s jejich neopakovatelným golfopisem i golfomluvou. Hezkou hru s profesionály vám přeje Daniela Gaudlová.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klíč k českým golfovým hřištím 1. Přihlašte se a napište ho.

kattyV
16.02.2013 5 z 5

Celá série je nezbytným pomocníkem pro ty, kteří propadli tomuto sportu. Každý z dílů se věnuje devíti až dvanácti hřištím, kde vám zkušení profesionálové jamku po jamce, ránu po ráně, poradí, jak na to. (Pravda, nám nešikovným není pomoci, ale alespoň se mohu nad knihou zasnít, jak bych to hrála, kdyby mi to šlo. )

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klíč k českým golfovým hřištím 1 v seznamech

2000  100%Klíč k českým golfovým hřištím 1