Kisongokimo : Příběhy afrického lovce přehled

Kisongokimo : Příběhy afrického lovce https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281865/bmid_kisongokimo-pribehy-africkeho-lovce-61t-281865.jpg 4 3 3

Jeden z nemnoha bělochů, který důvěrně poznal nejen civilizací nenarušenou přírodu střední Afriky, ale jemuž se navíc podařilo získat i důvěru domorodců, líčí své bohaté zážitky z loveckých výprav. Vypráví o mulubském kraji vjihozápadní části Konga, v němž žije už deset let, a kde se dokonce stal členem místní správy kraje. Kromě líčení mnohdy dramatických loveckých příhod zajímavě popisuje i život domorodých obyvatel, sevřený četnými pověrami astaletými zvyklostmi.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Olympia

Kisongokimo

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kisongokimo : Příběhy afrického lovce. Přihlašte se a napište ho.

rimar
22.09.2018 5 z 5

Nadherna kniha o africe a lovci ktery byl opravdu chlap kazdym kouskem a kdyz ctu s jakym vybavenim a v jakych podminkach fungoval nezbyva mi nez hluboce smeknout. To ze ulovili i kus ktery nikoho neohrozoval? Tak byl to lovec a ten lovi, zase kazdy kus ktery ulovil tak domorodci zpracovali a neprislo nic na zmar. Kdyz ctu co napsal Hemingway o jeho lovech v africe kde strilel desitky kusu zeber ziraf protoze nekomu doma slibil kuzi, tak tento skromny a drsny clovek ktery se neskryva laskou k africe a jejim obyvatelum a zveri vitezi na plne care.

AniLes
19.03.2018 3 z 5

Docela drsná knížka o lovci, který sice pomáhá domorodcům od nebezpečných zvířat, ale jsou tam i pasáže kdy nemilosrdně zastřelí jen tak pár zvířat, kteří nikoho neohrožovali.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kisongokimo : Příběhy afrického lovce v seznamech

Autorovy knížky