Nebezpečné místo přehled

Nebezpečné místo https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68365/nebezpecne-misto-68365.jpg 4 18 18

Kerry Kilcannon série

Kerry Kilcannon má jako nadějný prezidentský kandidát dostatek odvahy a charizma na to, aby se dostal do Bílého domu. zabránit mu v tom může pouze skandální tajemství z jeho minulosti nebo zoufalý muž, který se chce mstít. on má smůu protože na něj čeká obojí.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

No safe place

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečné místo. Přihlašte se a napište ho.

stm01
16.12.2012 5 z 5

Kniha je velmi čtivá a zajímavá. Člověk nahlédne do zákulisí předvolebního boje o post hlavního kandidáta Demokratů na presidenta USA. S tím jsou spojeni,novináři,televize,různá politická i nepolitická uskupení či jednotlivci. Konec předvolebního boje se blíží,soupeř se uchyluje k nečisté hře,která může hlavního hrdinu politicky zničit. Je to něco,co se stalo před pár lety a nyní to na Kerryho Kilcannona dopadlo jak kladivo. Poslední vystoupení se blíží,tam kde zemřel bratr Kerryho a kde čeká atentátník,který se rozhodl Kerrymu změnit život. Doporučuji přečíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebezpečné místo v seznamech