Když se žena svléká přehled

Když se žena svléká
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443175/bmid_kdyz-se-zena-svleka-QPc-443175.jpg 4 34 34

Tato kniha vyšla poprvé v roce 2002, a už tehdy se pro velký zájem čtenářů dělal její dotisk. Ženy se v ní pro muže svlékají, trápí je, pohrávají si s nimi, milují je, i se jim mstí. Žijí s nimi v dobrém i zlém. Najdete zde spiklenectví žen, i nevěry mužů. Manželské páry mladé i starší. S dětmi i bezdětné. Manželství šťastná i manželství, končící rozvodem. V knize, Když e žena svléká, možná najdete i sami sebe.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když se žena svléká. Přihlašte se a napište ho.

Damato
10.03.2020 3 z 5

Pokud si chcete odpočnut od "světa a starostí", tak vřele doporučuji, přečetla jsem knihu za jednu noc a hezky jsem si zrelaxovala, zasmála i zanadávala. Jak už název naznačuje - nečekejte hlubokomyslnou literaturu, která ve vás ponechá nějaký povznášející kulturní zážitek, či povznášející pocit , ale jako knížka na dovolenou, nebo v létě k vodě - to je rozhodně to pravé .

Layyen
04.01.2020 4 z 5

dost slušná oddychovka, pobaví, člověk si při četbě odpočine :)

martin7848
18.11.2018 4 z 5

Docela dobře jsem se u čtení bavil. Některé příběhy mi přinesly na tvář úsměv, jiné donutili k přemýšlení. Jedná se o anekdoty, které píše sám život převyprávěné do formy povídek... Některé skýtají skryté pravdy a jiné jedovatá popíchnutí. Za mě určitě doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Když se žena svléká v seznamech