Když je láska slepá přehled

Když je láska slepá
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236931/bmid_kdyz-je-laska-slepa-236931.jpg 4 95 95

Aliu a Leandera všichni vnímají jako pár snů a poté, co se jim narodí dcera, se idylka zdá být dokonalá. Půvabně chaotická Alia i lidé kolem ní věří, že její vztah je zcela mimořádný. O to překvapivější je pak Leanderovo náhlé přiznání: „Musím ti něco říct. Mám jinou.“ Situaci, kterou Alia zná jen z laciných romantických knih, o nichž píše diplomovou práci, najednou zažívá na vlastní kůži. Zhroutí se jí svět. Jak se smířit s odchodem životního partnera? Když se Alia s pomocí kamarádek a podivínského souseda konečně začne stavět na nohy, stane se něco, co nikdo nečekal — Leander se znovu objeví u jejích dveří… Má mu odpustit? Nebo jít dál? Román Když je láska slepá popisuje chvíle, ve kterých jsme nejzranitelnější a nejlidštější, ale činí tak s vtipem a vřelostí. Každý, kdo se někdy zklamal v lásce, ví, že nic nebolí tak jako zlomené srdce. Společně s Aliou prožijeme zoufalství ze ztráty milovaného člověka a bezútěšnost nenadálé samoty, ale také novou naději a opětovné probouzení chuti do života.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když je láska slepá. Přihlašte se a napište ho.

snowpinkee
18.05.2020 3 z 5

Příběh Alie a Leandera. Kdy se pokládá, že jsou párem snů a všichni si myslí, že jsou nerozlučná dvojka. Že si jsou souzeni.
Hlavní hrdinka mi na svůj věk přišla hodně nevyspělá a na to že byla vysokoškolačka, tak i trochu hloupá. Doslova mi vadila.
Kniha má mnoho kratoučkých kapitol. Četla se rychle, ale tím, že mi hlavní postava nebyla sympatická nečetlo se mi to snadno.

Dáduše
10.12.2019 3 z 5

Příjemná oddechovka.

Ana72154
09.11.2019 5 z 5

Dlouho jsem knihu odkládala, ale potom jsem měla co dělat odtrhávat se od čtení.
Co mi vadilo, bylo to, jak hlavní hrdinka nevěděla co vlastně chce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Když je láska slepá v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x