Kdybys mě teď viděla přehled

Kdybys mě teď viděla https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444641/bmid_kdybys-me-ted-videla-Reu-444641.PNG 4 286 286

2. vydání Všechno v životě designérky Elizabeth Eganové má své pevné místo od hrníčků na kávu v nablýskané kuchyni až po vzorníky a kelímky s barvou v pracovně. Má pocit, že díky dokonalému pořádku a pečlivosti se jí daří držet svůj život pod kontrolou a vyhýbat se trápení a bolesti, kterou zažila v minulosti. Snaží se naplno věnovat práci a přitom být matkou svému adoptovanému šestiletému synovci Lukovi, takže jí už nezbývá čas na nic jiného na omyly, ale ani na nějaké příjemné povyražení. Až do okamžiku, kdy do Lukova i jejího života vstoupí záhadný, bezstarostný a spontánní Ivan. Luke tvrdí, že je to jeho neviditelný přítel, Elizabeth považuje pohledného muže za otce Lukova kamaráda Sama. Ivan obrátí život usedlé Elizabeth Eganové naruby a postupně jí pomáhá bořit všechny zdi, kterými se obehnala ze strachu z dalšího zklamání. Díky němu se pohledná, schopná a pedanticky pořádkumilovná žena odhodlá udělat pořádek i ve své minulosti a odhalit tajemství, které za sebou vleče jako těžkou kouli už od dětských let. Díky Ivanovi se učí, že všechno zlé je pro něco dobré, a plní si sny, které jí jako dítěti nikdo nesplnil. A její dosud jednotvárný život začíná rozkvétat a vstupují do něj city, které si Elizabeth dávno zakázala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

If you could see me now , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdybys mě teď viděla. Přihlašte se a napište ho.

verden
předevčírem 2 z 5

(SPOILER) Ech, no mňa to teda nepresvedčilo. Chápem, na čo sa chcela táto kniha hrať, ale povedzme si pravdu, na Elizabethinom mieste by som z Ivana mala na základe jeho správania a rečí skôr strach ako že by som sa doňho zamilovala. Tiež som prekvapená, že nikto (a najmä Benjamin) nepovažoval Elizabeth za psychotickú. Jasné, veď halucinácie sú vlastne prejavom zmyslu pre humor!

Havrnka
19.04.2024 4 z 5

Oddechové čtení.

aydam
19.04.2024

Kdybyste mě teď viděli, jak se tvářím nad tímto příběhem... Nezaujalo. Nedočtu. Posílám dál.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdybys mě teď viděla v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech9x