Kdybys mě teď viděla přehled

Kdybys mě teď viděla https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240081/bmid_kdybys-me-ted-videla-240081.jpg 4 286 286

Od chvíle, co Ivan uviděl Elizabeth poprvé, miloval ji celým svým srdcem. Přeje si jen jediné – být navěky součástí jejího života. Sedává s ní v obýváku u televize, radí jí s výběrem barev při práci v designérském studiu, jemně svou lásku hladí po spáncích, než usne. Elizabeth však o ničem z toho neví – Ivan je totiž neviditelný kamarád jejího adoptovaného synovce Luka. Není ale ani v nejmenším vymyšlený! K smrti rád jí kuře a olivy, jeho oblíbená barva je modrá a má neobyčejný cit pro zklamané a zlomené dětské duše. Ivan takovým dětem pomáhá najít v sobě odvahu a neztratit se ve světě dospělých. Jen takové děti ho vidí. Když však Ivana jednoho dne spatří i Elizabeth, je to pro něj doslova šok. Postupem času odhaluje její nesplněné životní sny a zatvrzelé srdce, které se obrnilo proti možnému zklamání z nevydařených vztahů hradbou puntičkářství, upjatosti a nepřístupnosti. Elizabeth, která omylem považuje Ivana za tatínka jednoho z Lukových kamarádů, se jeho prostřednictvím čím dál víc otevírá světu, a nakonec se do něj bláznivě zamiluje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

If you could see me now , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdybys mě teď viděla. Přihlašte se a napište ho.

verden
17.05.2024 2 z 5

(SPOILER) Ech, no mňa to teda nepresvedčilo. Chápem, na čo sa chcela táto kniha hrať, ale povedzme si pravdu, na Elizabethinom mieste by som z Ivana mala na základe jeho správania a rečí skôr strach ako že by som sa doňho zamilovala. Tiež som prekvapená, že nikto (a najmä Benjamin) nepovažoval Elizabeth za psychotickú. Jasné, veď halucinácie sú vlastne prejavom zmyslu pre humor!

Havrnka
19.04.2024 4 z 5

Oddechové čtení.

aydam
19.04.2024

Kdybyste mě teď viděli, jak se tvářím nad tímto příběhem... Nezaujalo. Nedočtu. Posílám dál.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdybys mě teď viděla v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech9x