Kázání pro dobu adventní a vánoční přehled

Kázání pro dobu adventní a vánoční https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507113/bmid_kazani-pro-dobu-adventni-a-vanocni-NBg-507113.jpg 5 3 3

bírka kázání svatého Bernarda pro okruh doby adventní a vánoční vychází z bilingvy vydané nakladatelstvím Krystal OP v roce 2016 a navazuje na čtenářsky úspěšná dvousvazková Kázání na Píseň písní. Hluboká znalost Písma a církevních otců, psychologická a duchovní zkušenost svatého Bernarda se mohou stát bohatou inspirací pro dnešní kazatele, ale především pro duše usilující o důvěrné setkání s tajemstvím Vtělení. Druhé vydání vychází bez paralelního latinského textu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kázání pro dobu adventní a vánoční. Přihlašte se a napište ho.

zuvacka
03.03.2021 5 z 5

Pár ukážok, myslím, povie všetko:
Neříkej tedy i nyní: Slyšel jsem tvůj hlas a ukryl jsem se; on je přece nemluvně a nic neříká.
------------
Pán byl pozván na svatbu, a když došlo víno, měl soucit s tím, jak se oni stydí.
------------
Ten, který hřích neučinil, nestyděl se být považován za hříšníka; my chceme být hríšníky, a nechceme za ně být považováni.
------------
Ať je tedy tvá víra jako hořčicné semeno, které čím více je drceno, tím více voní, totiž čím více tě tvůj Bůh zdánlivě přehlíží a odhaní, s tím větší důverou doufej, že dosáhneš toho, oč žádáš.

pald
15.09.2019 5 z 5

Krásné promluvy. Doporučuji k duchovnějšímu prožití Vánoc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kázání pro dobu adventní a vánoční v seznamech