Krvavé sestry přehled

Krvavé sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400035/bmid_krvave-sestry-qPK-400035.jpg 4 307 307

Irské řádové sestry potřebují ochranu Katie Maguirové. V domě s pečovatelskou službou na předměstí Corku někdo ve spánku udusí starší jeptišku. Další sestra je zanedlouho nalezena mrtvá na břehu řeky Butlerstown. Souvisejí tyto hrůzné činy s nálezem dětské čelisti v zahradě kláštera? Katie Maguirová je na stopě padesát let starého tajemství, které by ji mohlo přivést k vrahovi. Pokud ovšem vrah neodhalí Katiino vlastní tajemství jako první.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

Blood Sisters , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavé sestry. Přihlašte se a napište ho.

Lee7
19.05.2024 4 z 5

Napínavé a příběhy s církví mám ráda. Je vidět zajímavá ukázka pohlížení na různé doby, Katie je skvělá a musím, že i její život je drsný a plný zvratů, stejně jako celý příběh vyšetřování.

Kami33
28.04.2024 5 z 5

Napínavé, zábavné. I když je pravda, že kromě Katie se člověku ostatní detektivové dost pletou.

Maky806
21.03.2024 5 z 5

Vypadá to, že jsem našla dalšího oblíbeného spisovatele. Jdu shánět další díly. Katie mě baví, příběh napínavý od začátku do konce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Máma vždycky říkala, že Bůh dal lidem světlo lásky a ďábel jim dal děti, aby to světlo sfoukli.

Kniha Krvavé sestry v seznamech

v Právě čtených5x