Kašmírový šál přehled

Kašmírový šál https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215812/mid_kasmirovy-sal-215812.jpg 4 249 249

Uhrančivý příběh… Potěšení z četby od začátku až do konce! Novomanželka Nerys Watkinsová opouští velšský venkov a následuje manžela do misie v Indii. Přímo v srdci Kašmíru objevuje nádherné město na jezeře – Šrínagar –, kde Britové žijí na luxusních dřevěných hausbótech, tancují, flirtují a ...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kašmírový šál. Přihlašte se a napište ho.

alexis818
06.12.2023 3 z 5

Pribeh hezký,ale hrozně utahany projev.Mela jsem problém tu knížku přečíst,ale nakonec jsem to dala.

denib
18.10.2022 4 z 5

Poutavá kniha z pro mě exotického prostředí Kašmíru. Autorka umí vyprávět. Hodně lidí tu komentuje zdlouhavé popisy, ale mně to tak nepřipadalo a čtení jsem si vyloženě užívala. Ze začátku jsem si říkala, že dvě dějové linky jsou zbytečné - jedna z minulosti, z doby Britů v Indii, z doby války, druhá ze současnosti, kdy se pátrá po osudech lidí z té první. Bavila mě hlavně ta z minulosti. Ale konec mi to vynahradil a byla jsem ráda za obě dvě. A koneckonců bylo zajímavé si představit, jak se tamní život za ty roky změnil nebo nezměnil. Občas jsem jen měla trochu problém se přepnout z jedné linky do druhé a trvalo mi třeba odstavec nebo dva, než mi to došlo.

K.Katynska
12.05.2022 5 z 5

Krásný příběh, jehož kouzlo dotváří úchvatné prostředí spolu s prolínáním dvou časových rovin. Knížka, která mi umožnila na chvíli se zastavit a snít. Díky za to :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kašmírový šál v seznamech

v Právě čtených7x