Karolínka a její příběhy přehled

Karolínka a její příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508132/bmid_karolinka-a-jeji-pribehy-vjM-508132.jpg 5 2 2

Kniha Karolínka a její příběhy je určena pro všechny předškoláky a oblíbí si ji také prvňáčci. Holčička Karolínka s bráškou Jonášem poznává okolní svět, učí se pojmenovat barvy, tvary, poznat pravou a levou stranu, od maminky a tatínka dostane svou první aktovku, navštíví divadlo a společně s Jonášem stráví den na příměstském táboře. Moderní knížka vypráví čtrnáct příběhů dvou sourozenců, s nimiž se děti ztotožní a mohou se naučit všechno, co budou potřebovat před nástupem do první třídy. A mnohem víc.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Karolínka a její příběhy. Přihlašte se a napište ho.

Luciluc
27.12.2022 5 z 5

Knížka čtená dceři. Velký oblíbenec, četly jsme už několikrát. Kniha je určena pro děti ve věku 4-7 let, dcera ji dostala kolem tří let od mojí kamarádky jako dárek a hned si ji oblíbila. Příběhy nenásilnou formou seznamují děti s různými tématy: dny v týdnu, abeceda, počítání do 20, barvy, rodinné vztahy, vánoce a zvyky, tvary, orientace v prostoru, roční období a měsíce, jak to chodí v divadle, v knihkupectví apod. Na konci každé kapitoly jsou otázky/úkoly, které se vztahují k tématu dané kapitoly. Součástí jsou i dvě hry, které jsou na deskách knihy. Hezké ilustrace, kapitoly trošku delší na udržení pozornosti u menších dětí. Určitě doporučuji k pořízení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Karolínka a její příběhy v seznamech

sourozenci

Autorovy knížky