Kámasútra aneb Poučení o rozkoši přehled

Kámasútra aneb Poučení o rozkoši https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285516/bmid_kamasutra-aneb-pouceni-o-rozkosi-Jlc-285516.jpg 4 50 50

Staroindická, legendami opředená "učebnice lásky" je nejstarším spisem, který se vědecky zabývá rozkoší. Zároveň přibližuje i život starověké Indie.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Jan Kanzelsberger

कामसूत्र , 1969

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kámasútra aneb Poučení o rozkoši. Přihlašte se a napište ho.

rutto45
28.01.2024 3 z 5

Čakal som od tohto veľaváženého diela niečo viac. Niekoľko rád by sa síce dalo použiť v dnešnej dobe, ale väčšina bola beztak mierená na obyvateľov a život v Indii, navyše som mal pocit, že primárne na vyššiu kastu, keďže sa v každej tretej vete predpokladá, že máte sluhov, ktorých by ste mohli v "láskyplných intrigách" smelo využiť. Niektoré pasáže výlučne pobavili, inak 2,5/5*.

joachim36
25.02.2023 4 z 5

Starověká Indie musela být zajímavou civilizací na rozhraní Číny, Persie a také Antiky. Trvalým jejím odkazem jsou číslice a nula v matematice, dnes samozřejmosti, které přebral celý svět. Nám umožňují posílat sondy do vesmíru, vyrábět počítače a mít internet. Ti lidé kteří je tenkrát vymysleli, ale také řešili, hřešili a prožívali svojí sexualitu, milostné vztahy a dobrodružství z nich plynoucí. A právě tato kniha nám dává nahlédnout jak asi žili a přemýšleli o tom všem.

Kontryhelka
02.02.2022 5 z 5

Takový srandovní nostalgický úvod do sexuálního života a návod, jak si okořenit partnerský život.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kámasútra aneb Poučení o rozkoši v seznamech

v Právě čtených4x