Kam se poděl můj sýr? přehled

Kam se poděl můj sýr? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496765/bmid_kam-se-podel-muj-syr-19V-496765.jpg 4 540 540

Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich se nakonec vyrovná se změnou úspěšně a napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Knihu můžete přečíst za hodinu, ale její hluboká moudrost vám zůstane na celý život.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Who Moved My Cheese? , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kam se poděl můj sýr?. Přihlašte se a napište ho.

twix6862
29.11.2023 4 z 5

Co je můj sýr?
Jaký je?
Není starý?
Pečuji o něj?
Co bych udělala, kdybych se nebála?

VNI
13.11.2023 5 z 5

Tenká knížečka s výstižným posláním. Je dobré si jí přečíst. Ten příběh má k vám promluvit natolik abyste něco dělali ze svým životem a nejden mudrovali že je to jasné, ale jinak nic.

YildizKorelidis
15.10.2023 5 z 5

Líbí se mi, jak lidi posuzují tuto knížečku jako strašně jasnou, zbytečnou, jednoduchou, bla bla bla. Hodně jsem zakopávala na strašně pozitivní ohlasy na tuto knížku a na mnoho doporučení. To, že je oblíbená dětmi, no, asi tak jako Malý Princ. Představují si příběh, ale pochybuji, že by pochopily napoprvé pointu. Podle mě knížka splnila účel. Je zjednodušená, aby předala co nejvíce z příběhu. Není potřeba to rozvádět do dvou set stran a více, jako mnohé motivační knihy. Za mě obrovská spokojenost. I když tyto informace, víme, známe, kdo je z nás má stále na paměti a řídí se podle toho?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kam se poděl můj sýr? v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech3x