Kam na výlety s kočárkem: Morava přehled

Kam na výlety s kočárkem: Morava https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490298/bmid_kam-na-vylety-s-kocarkem-morava-O9M-490298.jpg 2 1 1

Kam na výlety s kočárkem? Otázka, kteoru řeší nejeden rodič (nebo prarodič) miminka či batolete. V naší knize na ni naleznete spoustu odpovědí, a jestli jste si mysleli, že s narozením miminka končí výlety i cestování a všechny s tím spojené radosti, tak vás snadno přesvědčíme, že jste se mýlili. Teď teprve zažijete opravdové dobrodružství! Kočárek totiž není žádnou překážkou, naopak - lehce a pohodlně s vámi dojede na krásná a zajímavá místa, poskytne vašemu miminku všechen potřebný komfort, stane se vaší základnou a pro miminko bude zároveň ložnicí, jídelnou, hernou i vyhlídkovým vozem. Na světě sice existují místa kočárkům nedostupná, my vám naopak doporučíme ty kouty Moravy, kde se kočárek stává výhodou. Čtení vhodné pro cestování po Čechách.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kam na výlety s kočárkem: Morava. Přihlašte se a napište ho.

Skodinka89
06.07.2020 2 z 5

Knizka relativne dobre zpracovana, jen u jednotlivych vyletu chybi o kterou casti moravy jde. Kdyby tam alespon byla mala mapa s puntikem kde presne se dane misto nachazi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kam na výlety s kočárkem: Morava v seznamech