Jóga vhledu přehled

nehodnoceno
Jóga vhledu
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360105/bmid_joga-vhledu-wGe-360105.jpg 0 0 0

Uznávaná učitelka jógy a meditace Sarah Powers je známá a oblíbená pro svůj unikátní přístup, v němž propojuje tradiční jógu s meridiány čínské medicíny a s buddhistickou meditací. Za použití jinových (pasívních) a jangových (dynamických) cviků ukazuje různé série jógových sestav, které prospívají nejen orgánům, svalům, kloubům a šlachám, ale také mysli. Podává také základní výklad teorie čínské medicíny a instrukce k meditaci všímavosti. Sarah Powers nás ve své knize Jóga vhledu zve na inspirující stezku do nitra a ukazuje nám cestu k pěstování trvalého vztahu k józe, která kultivuje a posiluje naši tělesnou pohodu a naši duševní a emoční průzračnost.... celý text

Literatura naučná Sport Zdraví
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Insight Yoga , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jóga vhledu. Přihlašte se a napište ho.

evinenka
04.03.2018

Knihu mám v originále, je plná informací, jsou v ní pěkně nafocené sestavy, které pravidelně cvičím, fungují krásně. Popis pozic je detailní. Jin jóga mě uchvátila, ráda si přečtu knihu i v české verzi, o které jsem nevěděla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jóga vhledu v seznamech

Autorovy knížky