Kalich přehled

Kalich https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361611/bmid_kalich-rrJ-361611.JPG 4 40 40

Joanna Staffordová série

< 2. díl

Román o složitých třicátých letech šestnáctého století v tudorovské Anglii.

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

The Chalice , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kalich. Přihlašte se a napište ho.

Paulika419
14.01.2024 5 z 5

Pravdou je že Joanna Staffordová je fiktivní hrdinka a že nikdy nebyla spřízněna s JindřichemVIII ani jinými skutečnými postavami tohoto románu.Obvzlášť je zajímavá skutečnost,jak si spisovatelka pohrává s černou magií a věštbou spojenou s pravou vírou do které je zapojena jeptiška.Kniha by měla mít pokračování.Zůstává nejasný platonický milostný trojúhelník a co nezvěstný Edmund?

Martina291086
05.07.2022 3 z 5

No... První díl mě nenadchnul a druhý jsem dočetla jen s velkým přemáháním. Zápletka a rozuzlení nijaké, vlastně jednoduché, místy zbytečně dlouhé pasáže... Jediné plus vidím v době a prostředí, protože ne každý autor si zvolí kláštery, to je příjemné osvěžení četby. Ale bohužel, asi jediné plus... Tak jako u prvního dílu u mě platí, že nebudu mít potřebu číst podruhé...

Paganfairy
12.12.2020 2 z 5

Můj dojem z knihy je spíš negativní. Děj neměl moc spád, vše mi přišlo takové roztahané a ne příliš zajímavé. Vyvrcholení zápletky bylo až směšně jednoduché, a hlavní postava mi vyloženě lezla na nervy. Každopádně je to ideální čtení před spaním :))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kalich v seznamech

v Právě čtených2x