Jižní Pacifik - Ostrovy na konci světa přehled

Jižní Pacifik - Ostrovy na konci světa
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123572/bmid_jizni-pacifik-ostrovy-na-konci-svet-Mq1-123572.jpg 5 37 37

Podtitul: Rok na dobrodružné cestě napříč Tichomořím. Leoš Šimánek navštívil během svého putování po Tichomoří ty nejzapomenutější ostrůvky, doslova na konci světa. Touha po dobrodružství a objevitelský duch jej zavedly k ostrovanům Polynésie a Melanésie, žijících stranou našeho hektického světa, kde našel poslední ráj na naší planetě.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jižní Pacifik - Ostrovy na konci světa. Přihlašte se a napište ho.

LunaL.
21.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Asi nejlepší kniha, co jsem od spisovatele četla! Moc se mi líbilo číst, jak se učil řídit plachetnice, jak cestoval po různých ostrovech a seznamoval se s domorodci, jak se snažil vydělat si peníze (koně mi bylo opravdu líto!), nebo jak se cítil v hurikánu. Jen jsem často žasla nad jeho odvahou, bláznostvím a často až drzostí. Bez toho všeho by se ale cestovalo určitě hůř!

Pafy
22.11.2019 5 z 5

Můj první cestopis díky výzvě. Že já hloupá jsem si myslela, že tohle není žánr pro mě :-)
Ještě, že člověk ví, že tu cestu musí přežít, když napsal knihu. Často ale s velkým štěstím.
Klobouk dolů před odvahou a uměním si život naplno užívat.

lucmat
07.11.2019 5 z 5

Jako vždy báječná kniha :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jižní Pacifik - Ostrovy na konci světa v seznamech

v dalších seznamech1x