Jiu-jitsu přehled

Jiu-jitsu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444204/bmid_jiu-jitsu-hac-444204.jpg 3 1 1

Kniha pro ty, kdož se chtějí státi nepřemožitelnými. Co je to jiu-jitsu, čeho vyžaduje tento sport, obranné triky, útok a obrana, triky hodící se zejména pro policisty. Kresby bojových pozic.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jiu-jitsu. Přihlašte se a napište ho.

Peleus
31.10.2021 3 z 5

Líbí se mi, že techniky z jiu-jitsu nejsou prezentovány jako cosi na pomezí alchymie a nadpřirozena. Tedy přístup, jímž bohužel někdy hřeší různá bojová umění odvozující svůj původ z dob, kdy první opočlověk slezl ze stromu a čerpáním energie z vesmíru dospěl v neporazitelnou polobožskou bytost.

V knize se nejednou technikám říká "triky", a to není zrovna špatný nápad. Ono to triky skutečně jsou. Stejně tak se v knize přátelsky upozorňuje, že vám ne vždy budou fungovat proti výrazně silnějšímu nebo připravenému oponentovi. I na to se leckdy zapomíná, bohužel.

Triky nejsou vyjmenovanými slovy, která se musíte za každou cenu naučit. Vyberte si z celé publikace pár technik a ty si skutečně nacvičte. Snad je ale nikdy nebudete muset použít...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jiu-jitsu v seznamech

Autorovy knížky