Ještě jedny zavřené dveře přehled

Ještě jedny zavřené dveře
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505037/bmid_jeste-jedny-zavrene-dvere-tBn-505037.jpeg 4 54 54

Když má Vanessa pocit, že jí život protéká mezi prsty, převlékne se za dámu z vyšší společnosti a předstírá zájem o nákup luxusní nemovitosti. Aspoň na chvíli je někým lepším, skoro dokonalým. Tato zdánlivě nevinná zábava však odstartuje nefalšovanou noční můru. V jednom z honosných domů se totiž najde mrtvý muž, který má záhadné spojení s Vanessinou minulostí, a ona je teď podezřelá z jeho vraždy…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Domino

The Perfect Life , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ještě jedny zavřené dveře. Přihlašte se a napište ho.

micha-ella
06.03.2024 3 z 5

Nechápu to pitomé střídání "dříve" a "nyní", i když ho obcházím - čtu pokaždé nejprve všechny kapitoly "dříve", tady navíc i zmínky z dětství psané kurzívou a pak teprve kapitoly "nyní". Zbytečný guláš! Mnohokrát jsem se už zamýšlela nad tím, proč autoři svá díla takhle rozcuckují. Jednotná časová linie "dříve" se mi docela líbila, napojení a vysvětlení chování Vanessy už ne, to bylo málo reálné.

maličkán
07.11.2023 4 z 5

Jednu hvězdičku ubírám, tato kniha byla slabší než Den, kdy se to stalo a Co zbylo z mojí sestry. Trochu mě nudily pasáže, kdy si Vanesa chodila prohlížet domy. Ale jako celek to nebylo špatné.

Hvězdinka
14.07.2023 3 z 5

Neurazilo, nenadchlo... Minulost se střídá s přítomností, zápletka je zajímavá, ale celkově mi tam chybělo to wau.

Vychází Ticho a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2022

Kniha Ještě jedny zavřené dveře v seznamech

v dalších seznamech1x