Ještě je to (furt) dobrý přehled

Ještě je to (furt) dobrý https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502160/jeste-je-to-furt-dobry-w1M-502160.jpg 2 1 1

Josef Volf, milovník života a češtiny, o své třetí knížce mikropovídek říká: Cílem bylo potěšení ze psaní, udělat někomu trošičku radost, pohladit dušičku… A to se mu daří. I po sedmdesátce se kolem sebe i na své bohaté vzpomínky dívá klukovskýma očima, poněkud rošťácky, se smyslem pro humor i sebeironii, okouzleně a laskavě. V jedné z povídek malý zloděj z třešně u silnice sleduje nejprve prestižní soupeření, pak havárii dvou aut-veteránů. Z toho překoceného nohama napřed vyleze majitel pohřebního ústavu, kde vypravěč ministroval, z druhého rozlícená dáma s kožešinovým boa kolem krku. Svou roli sehrálo i plato vajec… A to je jen začátek jednoho z mnoha neuvěřitelných příběhů, které napsal život a dobarvila autorova fantazie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ještě je to (furt) dobrý. Přihlašte se a napište ho.

Iki1
22.09.2022 2 z 5

Je fajn občas se seznámit s životními zážitky druhých lidí. V této knize je autor pečlivě zpracoval. Některé je skutečně příjemné číst, většina z nich je naskládaná tak nějak halabala. Bez pointy. Tak tuto drobnou knížku je snad fajn přibrat na dovolenou či umístit na noční stolek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ještě je to (furt) dobrý v seznamech

Josef Volf
česká
2011  0%Někomu se něco stát může...
2014  70%…tobě se něco stát musí
2022  40%Ještě je to (furt) dobrý