Jen o trochu víc přehled

Jen o trochu víc https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476102/mid_jen-o-trochu-vic-lkG-476102.jpeg 4 103 103

Protiklady se přitahují série

Stella během jediného dne ztratí milence, práci i domov. Po divoké noci plné vzteku a koktejlů dochází k jedinému řešení, jak ze všeho ven – musí opustit Stockholm a pokusit se prodat chátrající domek po prarodičích. A tak se ocitá na venkově, ve společnosti krav, slepic, koz a jednoho nafoukaného farmáře… který ovšem umí neobyčejně dobře líbat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Metafora

Bare lidt til , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jen o trochu víc. Přihlašte se a napište ho.

Janulkaxxx
10.01.2024 4 z 5

Tenhle díl se mi četl líp než první. Romantická oddechovka, bylo to fajn.

Ulrika
12.12.2022 4 z 5

Opět se kniha četla sama, ale u této knihy uz mi přišlo těch žhavých scén až moc

Lofda
09.12.2022 5 z 5

Žádná z knížek této autorky ještě nezklamala, všechno v tomhle vyprávění fungovalo jak má. Romantika, vedlejší postavy, humor, popis švédského venkova a přírody, dokonce i těch několik vážnějších témat.. Základní dějová romantická linka je možná jasná, ale ke všemu se autorka propracovala tak nějak oklikou. Čtení jsem si opravdu užila a těším se na další knihy.

Knižní novinky (26. týden)

27.06.2021

Kniha Jen o trochu víc v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech5x